Показ колекциї спідньої білизни "PLAY" from DEW by Olga Ignatyuk Kuzmenko Pr&Events

18.12.2021 у Києві в RisenTeam Boxing Club пройде стильний захід – показ розкішних виробів DEW by Olga Ignatyuk, які створені вручну за високими стандартами

КАПСУЛЬНА КОЛЕКЦІЯ СПІДНЬОЇ БІЛИЗНИ "PLAY" from DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Ігнатюк)

Kuzmenko Pr&Events - міжнародне агентство комунікацій та зв’язків з громадськістю з десятирічним досвідом, що базується в Італії, Україні та Азербайджані, під керівництвом Оксани Кузьменко спільно з брендом DEW by Olga Ignatyuk (Ольгa Ігнатюк) 18 грудня представить ексклюзивну капсульну колекцію жіночої білизни під назвою "PLAY"!

Ексклюзивна вишуканa білизни та аксесуари DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Ігнатюк) створені для тих, хто любить себе і всіх, хто поруч. Для тих, хто цінує свою неповторну особисту красу. Для тих, хто не боїться нічого.

Розкішні вироби DEW by Olga Ignatyuk (Ольги Ігнатюк) створені вручну за високими стандартами розкоші.

Феноменальна працездатність, любов до краси і неймовірне вміння відчути потреби кожної жінки - це все характеризує дизайнера Ольгу Ігнатюк та її бренд DEW.

Ольгу Ігнатюк про справу всього свого життя: «У цьому бізнесі ви повинні працювати 24 години на добу і при цьому жити 300 років».

Кожна жінка заслуговує право вважати себе красивою! Одягайте чарівну білизну from DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) і Ви підкорите світ!

PLAY
New capsule collection designed by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) from DEW

 DJ Joe Frattin (Italy Venice)

official DJ Venice Film Festival
official DJ Formula 1 Abu Dhabi, Yaz Marina\The London Project Dubai United Arab Emirates and Amo
(Alajmo group) F D T

Doors opening at 18.00
Doors closing at 00.00
LIST ENTRY ONLY!

18.12.2021
Ukraine
Kyiv
19 Kowalski Ave (пр. Ковальский 19)
RisenTeam Boxing Club

Все мероприятия